Spotkania modlitewne ME odbywają się w każdą DRUGĄ NIEDZIELĘ MIESIĄCA o godz. 15.00 w domu Sióstr Elżbietanek przy ul.Rycerskiej 2 w WARSZAWIE.

Są to spotkania biblijne. Słowo Boże, które rozważamy POSYŁA NAS do bliźnich... Dlatego ME żywo angażuje się w wolontariat i pracę charytatywną w swoich Parafiach. Dotychczas odwiedzaliśmy szpitale i hospicja, w których przebywają ludzie często pozbawieni nadziei... Chcieliśmy tam zanieść Dobrą Nowinę i odrobinę radości; a przy okazji to my przeżyliśmy prawdziwe REKOLEKCJE PT :"QVO VADIS?". Nasze koleżanki prowadzą zajęcia muzykoterapii w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Zalesiu Dolnym, niektórzy członkowie zaangażowali się w dzieło Caritasu i parafialnych grup charytatywnych.

DLACZEGO WSPÓLNOTA?

Każdy człowiek potrzebuje oparcia. Wszyscy dążymy do budowania więzi między sobą i dobrze czujemy się w towarzystwie ludzi, którzy myślą i czują podobnie... dzielimy się z nimi przemyśleniami, chętnie tworzymy coś wspólnie... Dlatego powstała nasza wspólnota. JEŚLI MYŚLISZ PODOBNIE, JEŚLI W TWOIM SERCU PORUSZYŁA SIĘ WŁAŚNIE STRUNA MIŁOSIERDZIA.... PRZYJDŹ I ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS...